Panel o zwierzętach na Igrzyskach Wolności


Prawa zwierząt w dobie innowacyjnych technologii | gzyra.net21 października brałem udział w panelu dyskusyjnym „Prawa zwierząt w dobie innowacyjnych technologii: od przeszłości do futurystyki”, który został zorganizowany w ramach kolejnej już edycji łódzkich Igrzysk Wolności. Bardzo się cieszę, że ta tematyka zaistniała w trakcie Igrzysk i mam nadzieję, że wróci w przyszłym roku.

Jak piszą organizatorzy, Igrzyska Wolności to „dyskusje o najważniejszych wyzwaniach, przed jakimi  stoją społeczeństwa Zachodu w XXI wieku (…) to interdyscyplinarne, unikalne w skali kraju wydarzenie, którego zasadniczym celem jest kreowanie twórczej przestrzeni wymiany myśli pomiędzy ludźmi kultury, biznesu i uczestnikami życia publicznego różnych branż”.

W panelu brali udział także Adam Wajrak (z którym spotkałem się wreszcie w trzech wymiarach, bo dotychczas była to tylko znajmość internetowa), Jaś Kapela i prof. Anita Krokosz, a prowadził go Przemysław Staciwa. Dyskusja została nagrana, oto zapis:

Na profilu Igrzysk Wolności na Facebooku można zobaczyć kilka galerii zdjęć z wielu różnych dyskusji, między innymi z naszej. To poniżej może nie jest najlepszej jakości, ale bardzo je lubię.

Jaś Kapela - Dariusz Gzyra - Adam WajrakIgrzyska Wolności | gzyra.net


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *